Wychowanek Lechii skuteczny i najdłużej grający jesienią 2020 w zespole jej ligowego przeciwnika

Przemysław Pyrdek, który piłkarską przygodę zaczynał w Lechii Sędziszów Młp., jesiennym czasem 2020, należał do najskuteczniejszych i najdłużej przebywających na boisku w czwartoligowych grach piłkarzy Głogovii Głogów Młp. Do zespołu rywala Lechii Sędziszów Młp. i Błękitnych Ropczyce w wojewódzkiej lidze trafił latem 2020.

25-letni Przemysław Pyrdek, to pomocnik rodem z gminy Iwierzyce, mający za sobą piłkarskie gry na szczeblu centralnym w Resovii Rzeszów i Cracovii Kraków.

To również niegdysiejszy piłkarz zespołów Stali Mielec, Siarki Tarnobrzeg, jak i włoskiego SSD Casarano Calcio.

Zaczynający sportową przygodę w Sędziszowie Młp. zawodnik, występując w pierwszej części sezonu 2020/21 w teamie Głogovii Głogów Młp. zaliczył występy we wszystkich jej 21 ligowych czwartoligowych spotkaniach.

Zagrał w wymiarze czasu 1446 minut.

Przemysław Pyrdek zdobył dla Głogowian 8 bramek. Tyle samo goli w pojedynkach wojewódzkiej ligi jesienią 2020, strzelił dla ekipy z powiatu Rzeszowskiego Krzysztof Szymański.

On wystąpił także w 21 grach, ale spędził na placu bojów wojewódzkiej ligi jesienią 2020, więcej czasu niż Przemysław Pyrdek, bo 1712 minut.

Inne piłkarskie wiadomości z regionu Rzeszowszczyzny TUTAJ!