KTS mistrzem V ligi. Zagra baraż o awans. ATS Bingo II w połowie stawki

Zespół Klubu Tenisa Stołowego Zagorzyce był najlepszy w zmaganiach V ligi podkarpackiej, rzeszowskiej grupy B sezonu 2020/21 i czekają go baraże o promocję do wyższej ligi. Zagorzycanie byli w grupowych rozgrywkach niepokonani.

KTS Zagorzyce mistrz piątoligowego szczebla w grupowej rywalizacji zwyciężył w 13 z 14 ligowych gier. Zremisował tylko z ATS Bingo II Ropczyce, które na mecie sezonu zajęło 4 lokatę, w ośmiodrużynowej grupie.

5 i 12 czerwca 2021 team z sędziszowskiej gminy stoczy pojedynki barażowe o miejsce w czwartej lidze rzeszowskiej w 2021/22.

Zespół KTS Zagorzyce w sezonie 2020/21 reprezentują grający prezes Krystian Kipa, Grzegorz Mucha, Aleksander Zawiślak, Dawid Zawiślak, Roman Zawiślak, Marek Kochmański, Wiesław Kurowski i Maria Thomas. Najwięcej wygranych odniósł, Krystian Kipa, który zwyciężał 38 razy.

W ekipie ATS Bingo II Ropczyce występowali Paweł Szymański, Michał Frączek, Filip Wszołek, Maciej Pieprzak, Krystian Pytko i Wojciech Szymański, który był najczęściej wygrywającym. Ogrywał rywali 42 razy.

Inne wieści ze sportowych aren Rzeszowszczyzny TUTAJ!