Trzy awanse sędziszowskiego piłkarza w… jednym sezonie!

Piłkarski sezon 2019/20 był wielce “awansowymi” rozgrywkami dla sędziszowskiego piłkarza Dariusza Frankiewicza. Trzy zespoły, które reprezentował w minionym sezonie, wywalczyły awanse do wyższych lig!

34-letni Dariusz Frankiewicz w rywalizacji piłkarskiej 2019/20 ligowe pojedynki rozgrywał w Apklan Resovii Rzeszów, Resovii II Rzeszów i KS Wiązownica.

Wszystkie te ekipy, w których grał popularny “Franek”, walczą w sezonie 2020/21 o ligowe punkty w wyższych ligach niż we wcześniejszych rozgrywkach.

Apklan Resovia Rzeszów po zwycięskich barażach na drugoligowym szczeblu, w sezonie 2020/21  gra w Fortuna 1 Lidze. KS Wiązownica wygrała rozgrywki IV ligi podkarpackiej i walczy na trzecioligowych arenach.

Resovia II Rzeszów, tryumfowała w klasie okręgowej Rzeszów, a co za tym idzie w rozgrywkach 2020/21, uczestniczy w zmaganiach IV ligi podkarpackiej.

Dariusz Frankiewicz wychowanek Lechii Sędziszów Młp. oprócz trzech klubów, w których występował w minionym sezonie był zawodnikiem  Igloopolu Dębica, Korony Kielce, Kolejarza Stróże, Siarki Tarnobrzeg, greckiego AE Doxa Kranoulas.

W sezonie 2020/21 Dariusz Frankiewicz jest piłkarzem czwartoligowej, Głogovii Głogów Młp. 

Inne wieści z piłkarskich boisk przeczytasz TUTAJ!

Foto: Apklan Resovia Rzeszów