Piłkarscy działacze z regionu ropczycko-sędziszowskiego w Zarządzie i Komisjach Podokręgu Dębica 2020-2024

W drugiej połowie sierpnia 2020, wybrano Zarząd i Komisje w Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy na lata 2020-2024. Są tam przedstawiciele powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Prezesem Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy, nadal będzie Wiesław Lada z Żyrakowa, który na jego czele jest od kilkunastu lat.

Jednym z dwu wiceprezesów najmłodszego z okręgów i podokręgów, jak i przewodniczącym Komisji Gier, pozostaje Sławomir Bezara Ocieki, od lat aktywny działacz piłkarski.

Pozostali przedstawiciele powiatu ropczycko-sędziszowskiego w gronie piłkarskich “aktywistów” w Podokręgu Dębica na czterolecie 2020-2024: Arkadiusz Chorąży (Lechia Sędziszów Młp.) Arkadiusz Fornek (Kaskada Ostrów Kamionka) – członkowie Zarządu, Tadeusz Lis (Sędziszów Młp.) – przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych, Komisja Gier, Tadeusz Głodek (Sędziszów Młp.) – Komisja ds. Licencji Klubowych, Komisja Dyscypliny, Tomasz Kozioł (Pogórze Wielopole Skrz). – Komisja Dyscypliny, Mariusz Wiktor (LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie) – Komisja ds. Licencji Klubowych, Rafał Zabawski (Ropczyce) – Komisja Sędziowska, kierownik Grupy Ropczyce.

Kluby z regionu ropczycko-sędziszowskiego uczestniczą w ligowej rywalizacji seniorów, jak i młodzieżowej, prowadzonej przez dębicki podokręg.

Inne wieści z piłkarskich aren przeczytasz TUTAJ!

Foto: Podokręg Piłki Nożnej w Dębicy