Czas startu XV sportowego plebiscytu gminy Ropczyce. Wybiorą najpopularniejszych 2020

W styczniu i lutym 2021 odbywa się głosowanie w plebiscycie “Najpopularniejsi w Ropczyckim Sporcie 2020”. To już kolejna, nasta edycja tych sportowych wyborów.

Najpopularniejsi ludzie sportu z terenu gminy Ropczyce wyłaniani są w różnych  kategoriach, już 15 raz.

Plebiscytowe głosowanie na sportowych gminnych herosów 2020 roku odbywa się w formie internetowej. Trwać będzie od 21 stycznia 2021 do 14 lutego 2021.

Wyboru najpopularniejszych ludzi sportu w ropczyckiej gminie 2020 roku, można dokonywać za pośrednictwem serwisu internetowego Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji/www.rcsir.pl

Najpopularniejsi w gminie Ropczyce, jak to bywa rokrocznie wybierani są  w kilku kategoriach. To Zawodnik Roku, Młodzieżowy Zawodnik Roku (sporty drużynowe), Młodzieżowy Zawodnik Roku (sporty indywidualne), Trener Roku, Trener Roku Grup Młodzieżowych (sporty drużynowe), Trener Roku, Trener Roku Grup Młodzieżowych (sporty indywidualne), Prezes Roku, Działacz Roku.

Laureatów plebiscytu, zdobywców miejsc 1-3 znani będą do dnia 19 lutego 2021, za pośrednictwem strony internetowej rcsir.pl. Wśród głosujących rozlosowane zostaną trzy nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Ropczyc.

Organizatorami plebiscytu są Urząd Miejski w Ropczycach wraz Ropczyckim Centrum Sportu i Rekreacji.

Inne wieści ze sportowych aren TUTAJ!