Zagrali w PP przeciw Lechowi Poznań

Dwóch wychowanków klubów z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, reprezentujących Apklan Resovię Rzeszów zagrało w meczu 1/16 szczebla centralnego Pucharu Polski 2019/20, z Lechem Poznań. 

29 października 2019 Apklan Resovia Rzeszów, przegrała 0-4 z ekstraklasowym Lechem Poznań, mistrzem kraju, zdobywcą Pucharu Polski, Superpucharu Polski. Mecz pokazywał TV Polsat Sport.

W zespole “Pasiaków” wystąpili bramkarz Wojciech Daniel, wychowanek Błękitnych Ropczyce, i napastnik Szymon Feret, które pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Lechii Sędziszów Młp.

32-letni Wojciech Daniel, zespół Apklan Resovii Rzeszów reprezentujący drugi sezon, zagrał całe pucharowe spotkanie z popularnym “Kolejorzem”.

20-letni Szymon Feret, który z teamem ze stolicy Podkarpacia związany jest od drużyn juniorskich, wystąpił końcowe 30 minut meczu z ekipą z Wielkopolski.

Nie zagrał w Apklan Resovii, w spotkaniu z Poznaniakami, 33-letni pomocnik Dariusz Frankiewicz, wychowanek sędziszowskiej Lechii, który w teamie z Rzeszowa gra szósty sezon.

Inne piłkarskie wieści TUTAJ!