Warta Poznań i Łukasz Trałka nadal razem w sezonie 2021/22

Łukasz Trałka, który pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynie Górki Ropczyce, przedłużył z majem 2021, do czerwca 2022, kontrakt z ekstraklasową Wartą Poznań. Zawodnikiem “Zielonych” ze stolicy Wielkopolski jest od lata 2019 roku.

Łukasz Trałka, który w sezonie 2021/22 będzie jednym z najstarszych zawodników PKO BP Ekstraklasy, wywalczył do niej  z “Warciarzami” awans w rozgrywkach 2019/20.

Podpisana przez popularnego “Trałę” z Wartą Poznań w piątym miesiącu roku 2021 umowa, jest jego trzecią z tym klubem.

Łukasz Trałka mający za sobą gry w kadrze młodzieżowej i seniorskiej kraju, z końcem minionego sezonu 2019/20 ma 61 występów w poznańskim klubie.

Było wiele okoliczności, które skłaniały mnie do podpisania nowego kontraktu, jednak najważniejsza była ta chęć dalszej gry. Rok temu sytuacja wyglądała inaczej, ale z biegiem czasu uznaliśmy, że to nie jest jeszcze czas na to, żeby kończyć. Teraz miałem o wiele więcej argumentów za tym, żeby pograć jeszcze w piłkę przez kolejny rok. Mamy za sobą udany sezon z Wartą Poznań i to też miało znaczenie. Bardzo się z tego cieszę, że sprawy potoczyły się szybko i jesteśmy po podpisaniu kolejnej umowy – stwierdził Łukasz Trałka.

Popularny 37-letni “Trała” w swej dotychczasowej bogatej piłkarskiej przygodzie, reprezentował 12 polskich klubów.

Foto: wartapoznan.pl