W połowie sezonu zmienił piłkarskie teamy wojewódzkiej ligi. Z Błękitnych do Sokoła

Bramkarz Damian Albrycht, po dwu i pół sezonu reprezentowania czwartoligowego teamu piłkarzy Błękitnych Ropczyce, w zimowej przerwie sezonu 2020/21  przechodzi do ich ligowego przeciwnika. To drużyna z sąsiedniego powiatu.

30-letni Damian Albrycht zawodnikiem zespołu wojewódzkiej ligi ze stolicy powiatu ropczycko-sędziszowskiego był od lata 2018, do jesieni 2020 roku.

Do ekipy Błękitnych Ropczyce, które zmienia na Sokół Kolbuszowa Dolna przeszedł z teamu Głogovii Głogów Młp.

Ropczycan i Kolbuszowian czekają wiosną 2021 gry o utrzymanie miejsca na czwartoligowym szczeblu. Rywalizować będą w strefie spadkowej, czyli o pozycje 9-22.

Opuszczający zespół prezesa Przemysława Kuliga Damian Albrycht, jest wychowankiem Beskidu Równe, zespołu z powiatu krośnieńskiego.

Ma za sobą również gry w ULKS Grodzisku Wietrzne, Karpatach Krosno, Przęłeczy Dukla, Piaście Miejsce Piastowe, Cosmosie Nowotaniec, Partyzancie Targowiska, Strumyku Malawa.

W rundzie jesiennej 2020, Damian Albrycht reprezentował team Błękitnych Ropczyce w rozegranym w Kolbuszowej pojedynku z Sokołem, zremisowanym 1-1. Rewanż obu ekip w Ropczycach, z końcem maja 2021.

Inne piłkarskie wiadomości z Rzeszowszczyzny TUTAJ!