Trener z Ropczyc w finale Pucharu Polski 2020!

Michał Betleja trener z Ropczyc który  w grudniu 2019 trafił do sztabu pierwszoligowego teamu siatkarek San Pajdy Jarosław, wywalczył ze swą ekipą awans do finałowych gier Pucharu Polski 2020. Jarosławianki ograły wicemistrzynie kraju z Łodzi.

San Pajda Jarosław, 12 lutego 2020, w ćwierćfinale Pucharu Polski 2019/20 zwyciężył po tie-breaku Grot Budowlanych Łódź, co było sporą sensacją.

Jarosławianki znalazły się w gronie 4 drużyn, które w pierwszej dekadzie marca 2020, w Nysie, stoczą walkę o pucharowe trofeum. W półfinale Final Four 2020, San Pajda Jarosław rywalizować będzie z grającym w Lidze Siatkówki Kobiet, czołowym polskim zespołem, uczestnikiem europejskich pucharów, Chemikiem Police.

“Biszkoptowa” ekipa z Jarosławia, jest jedną drużyną z pierwszoligowego szczebla w gronie finalistów PP. W drugim półfinale, Developres SkyRes Rzeszów  zmierzy się z ŁKS Łódź.

Michał Betleja to były siatkarz Błękitnych Ropczyce, niegdysiejszy szkoleniowiec zespołu seniorów w tym klubie.

Popularny “Bioły” do ekipy z Jarosławia przeszedł po rozstaniu z “trenerskim stołkiem” w pierwszoligowym teamie siatkarek, Grupy Azoty PWSZ Jedynka Tarnów.

Foto: San Pajda Jarosław