Atleci na podium mistrzostw kontynentu! Piłkarki Interu z punktami. Gol Łukasza Trałki. Echa weekendu – 28, 29 września 2019

Medale Mistrzostw Europy 2019 w kategoriach młodzików, kadetów i juniorów z końcem września zdobyli sumocy Syreny Gnojnica Wola i LUKS Lubzina.

W europejskim czempionacie sumo na Węgrzech podopieczni trenerów Ryszarda Prokopa i Andrzeja Jedynaka wywalczyli 2 i 3 miejsca.

Piłkarze Błękitnych Ropczyce w wojewódzkiej lidze, na koniec września nie przestraszyli się rezerw pierwszoligowej Stali Mielec  i ograli je w wyjazdowej grze. To pierwsza ligowa przegrana Mielczan jesienią 2019

W klasie okręgowej Dębica, futboliści Lechii Sędziszów Młp., w derbach powiatu, zwyciężyli Victorię Ocieka. Olchovia Olchowa ograła LKS Wiewiórka.

W klasie A Dębica 8 raz komplet punktów zdobył Piast Wolica Piaskowa i nie oddaje fotela lidera. W derbach gminy Sędziszów Młp. Progres Kawęczyn Sędziszowski wygrał z Borkovią Borek Wielki.

W klasie B, nie przegrywają piłkarze Inter Gnojnica. Z pierwszych punktów jesienią 2019 cieszyły się Gnojniczanki, które w 5 kolejce III ligi podkarpackiej zwyciężyły GKS Majdan Sieniawski.

Pierwszego gola w barwach pierwszoligowej Warty Poznań, w meczu 11 kolejki Fortuna 1 Ligi przeciw Miedzi Legnica, zdobył wychowanek Górki Ropczyce, Łukasz Trałka. Popularny “Trała” do ekipy z Wielkopolski trafił latem 2019.

Czwartoligowi tenisiści stołowi UKS Niedźwiada Dolna, przegrali z drużyną z Tyczyna pierwszy mecz sezonu 2019/20.

Rezultaty piłkarskich i tenisowych gier w LIGOWYCH WYNIKACH!

Inne sportowe wieści TUTAJ!