Medale sumoków w PP Kadetów 2019 w Gorzowie Wielkopolskim. 13 bramek w meczu w Górze Ropczyckiej. Echa weekendu – 7, 8 września 2019

W weekend 7,8 września 2019 kolejne ligowe spotkania stoczyli piłkarze regionalnych teamów. Aż 13 goli padło w meczu “parafialnych” derby, w klasie B, w Górze Ropczyckiej, gdzie Korona uległa Interowi Gnojnica.

Błękitni Ropczyce w 7 serii gier IV ligi podkarpackiej 2019/20 zremisowali 2-2 z Izolatorem Boguchwała. W zespole ze stolicy powiatu, pierwszy raz w sezonie 2019/20 zagrał Michał Ogrodnik, pozyskany latem z drugoligowej Apklan Resovii Rzeszów.

Z trójki drużyn klasy okręgowej, tylko Lechia Sędziszów Młp. zdobyła punkty ogrywając 1-3 w gościach Smoczankę Mielec. Porażek doznały Olchovia Olchowa, 4-1 na wyjeździe z LKS Głowaczowa, i Victoria Ocieka przegrywając 0-1 u siebie z Kamieniarzem Golemki.

W klasie A trwa seria zwycięstw Strażaka Lubzina. W szóstym ligowym meczu wygrał 6 raz.

W klasie B Inter Gnojnica zwyciężył w gościach Koronę Góra Ropczycka 6-7. Emocji było sporo. Do przerwy było 1-6 dla Interu. Korona nie pasowała i było ciekawie.

Piłkarki Interu Gnojnica przegrały 4-1 wyjazdowe spotkanie z Startem Jarosław.

Z medalami Pucharu Polski kadetów 2019, z Gorzowa Wielkopolskiego wrócili sumocy LUKS Lubzina i Syreny Gnojnica.

Rozstrzygnięcia piłkarskich gier regionalnych drużyn z IV ligi, klasy okręgowej, klasy A i B w LIGOWYCH WYNIKACH!

Inne sportowe wieści TUTAJ!