Sport w weekend. Zapowiedź wydarzeń 31 sierpnia, 1 września 2019. Piłkarki Interu zaczynają sezon. Szachowe wyzwanie Skoczka

Czas weekendu przełomu sierpnia i września 2019 to ligowe boje piłkarskie z udziałem teamów seniorskich od IV ligi do klasy B. Do ligowych bojów 2019/20 przystępują piłkarki Interu Gnojnica. To ich ligowy 4 sezon. 

Zespół czwartoligowych piłkarzy Błękitnych Ropczyce w trzeciej ligowej grze w roli gospodarza podejmuje drużynę z sąsiedniego powiatu, Wisłok Wiśniowa. Pojedynki między tymi teamami są zazwyczaj emocjonujące. Kibice liczą, że tak będzie i tym razem.

Na okręgowym szczeblu Olchovia Olchowa gości lidera po 4 kolejkach klasy okręgowej Dębica, Smoczankę Mielec, która dotychczas nie straciła punktu. Lechia Sędziszów Młp. podejmuje też drużynę z powiatu mieleckiego, wicelidera Kolorado Wola Chorzelowska. Z ekipą z Mieleczczyzny, gra także Victoria Ocieka, która jedzie w gości do Sparty Chorzelów.

W klasie A Dębica, będący z kompletem punktów po 4 seriach gier  lider, Strażak Lubzina podejmuje Borkovię Borek Wielki. Derby powiatu odbędą się też w grach Pogórza Wielopole Skrzyńskie z Kaskadą Ostrów Kamionka i Piasta Wolica Piaskowa z LKS Łopuchowa.

W klasie B Dębica, w 2 serii gier, nie dojdzie do ligowych spotkań drużyn z regionu.

Futbolistki Interu Gnojnica na starcie trzecioligowych zmagań 2019/20 goszczą Resovię II Rzeszów.

W Rzeszowie, w hali Podpromie, 30, 31 sierpnia, 1 września rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, których głównym organizatorem jest klub Skoczek Sędziszów Młp

Terminy godzinowe wydarzeń w kalendarium!

Rozstrzygnięcia ligowych pojedynków piłkarzy w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wieści TUTAJ!