Sport w weekend. Sumocy z Gnojnicy Woli i Lubziny walczą o medale ME. Zapowiedź wydarzeń 28, 29 września 2019

Młodzi sumocy Syreny Gnojnica Wola, LUKS Lubzina w ostatni weekend września 2019, walczą w Mistrzostwach Europy 2019. W pełni ligowe zmagania piłkarskie.

O medale Mistrzostw Europy 2019 w sumo w grupach młodzików, kadetów i juniorów w sumo  podopieczni trenerów Ryszarda Prokopa i Andrzeja Jedynaka rywalizować będą na Węgrzech.

Zaczynają się 2019/20 czwartoligowi tenisiści stołowi UKS Niedźwiada.

Piłkarzy Błękitnych Ropczyce w ostatniej kolejce IV ligi podkarpackiej we wrześniu 2019 czeka trudna wyjazdowa gra z rezerwami pierwszoligowej Stali Mielec. Mielczanie u siebie są niepokonani.

W klasie okręgowej w derbach powiatu Lechia Sędziszów Młp. gości Victorię Ocieka. Olchovia Olchowa podejmuje będącą na końcu stawki, bez punktów drużynę z powiatu dębickiego, LKS Wiewiórka.

Na A-klasowych arenach, derbowe boje Progresu Kawęczyn Sędziszowski z Borkovią Borek Wielki, Pogórza Wielopole Skrzyńskie z Sokołem Krzywa, Płomienia Zagorzyce z Strażakiem Lubzina. Będący na czele tabeli beniaminek Piast Wolica Piaskowa, gości Team Przecław. Pozostałe pary z udziałem powiatowych ekip : LZS Mała – LKS Zasów-Mokre, LKS Żyraków – Kaskada Ostrów Kamionka, LKS Nagoszyn – LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie.

W klasie B, o ligowe punkty Inter Gnojnica walczy w gościach z Chemikiem II Pustków, Korona Góra Ropczycka na wyjeździe z LKS Brzeźnica, Plon Klęczany jest gospodarzem spotkania z KS Bystrzyca, a Olimpia Nockowa podejmuje rezerwy Lechii Sędziszów Młp.

Terminy godzinowe wydarzeń w kalendarium!

W trzecim meczu jako gospodynie w sezonie 2019/20 zespół trzecioligowych piłkarek Interu Gnojnica w Ropczycach gości GKS Majdan Sieniawski. Kibice teamu z gminy Ropczyce będą czekać na pionierskie ligowe punkty w sezonie 2019/20.

Dobrego, ciekawego sportowego weekendu życzy RSsport.pl

Rozstrzygnięcia ligowych pojedynków piłkarzy w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wiadomości TUTAJ!