Sport w weekend. Start ligi siatkarek Marby, które chcą awansować – zapowiedź wydarzeń 25, 26, 27 października 2019

Siatkarki Marby Sędziszów Młp. w ostatni weekend października 2019 zaczynają sezon 2019/20. Ich planem jest powrót na drugoligowy szczebel, który opuściły tegoroczną wiosną. 

Siatkarki Marby Sędziszów Młp. rywalizować będą w liczącej 6 drużyn 1 lidze podkarpackiej kobiet. Na początek goszczą San II Pajdę Jarosław.

Sędziszowianki aby wrócić do II ligi muszą być w czołówce podkarpackiej rywalizacji, a następnie zająć premiowane awansem lokaty w półfinałowych i finałowych zmaganiach krajowych. Ma w tym pomóc liczna, bo licząca 16 zawodniczek kadra zespołu.

Siatkarze drugoligowych Błękitnych Ropczyce i Extrans Sędziszów Młp., z końcem października stoczą wyjazdowe gry z MOSiR Jasło i Wisłokiem Strzyżów.

Piłkarskie emocje w powiecie od IV ligi do klasy B panów, i III ligi pań. W wojewódzkiej lidze Błękitni Ropczyce jadą na bój z rezerwami Stali II Stalowa Wola.

W klasie okręgowej Dębica, lider rozgrywek, Lechia Sędziszów Młp. podejmuje Spartę Chorzelów, Olchovia Olchowa gości wicelidera Kamieniarza Golemki, a Victoria Ocieka jedzie w goście do Smoczanki Mielec.

Na A-klasowych arenach Podokręgu Dębica pasjonująco zapowiada się spotkanie lidera Piasta Wolica Piaskowa, z trzecim w tabeli Pogórzem Wielopole Skrzyńskie, które w minionej kolejce rozgromiło 7-2, Płomień Zagorzyce.

W klasie B grupie I Dębica “pojedynek kolejki” to gra zajmującej czołowe pozycje, przed przedostatnią serią gier jesieni 2019, teamów Olimpii Nockowa i Interu Gnojnica.

Pierwszą część sezonu 2019/20, wyjazdowym spotkaniem z Koroną Tuchla, kończą zawodniczki Interu Gnojnica.

Emocjonującego w sportowe wydarzenia ostatniego weekendu października 2019 życzy RSsport.pl

Wyniki ligowych pojedynków piłkarzy, siatkarzy w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wiadomości TUTAJ!