Sport w weekend. Piłkarze z regionu walczą o mistrzostwo rundy w II lidze – zapowiedź wydarzeń 9, 10 listopada 2019

W świąteczny listopadowy weekend 2019, o mistrzostwo pierwszej rundy sezonu 2019/20 w II lidze zagrają piłkarze Apklan Resovii Rzeszów. “Pasiaki”, którą reprezentują piłkarze z powiatu ropczycko-sędziszowskiego goszczą GKS Katowice.

Rywalizacja lidera II ligi  po 16 seriach 2019/20 Apklan Resovii Rzeszów, gdzie grają piłkarze z Iwierzyc, Sędziszowa Młp., Ropczyc, z ekipą wicelidera, GKS Katowice to szlagier zaplecza Fortuna 1 Ligi. Z pewnością nie zabraknie na nim kibiców z regionu ropczycko-sędziszowskiego.

W wojewódzkiej “ekstraklasie” piłki nożnej, czyli IV lidze podkarpackiej, Błękitni Ropczyce zachcą powiększyć swój punktowy dorobek w Głogowie Młp., w pojedynku z tamtejszą Głogovią.

Piłkarskie zmagania ligowe rundy jesiennej 2019, zakończą regionalne teamy klasy okręgowej i A-klasowego szczebla, Podokręgu Dębica. Mistrz jesieni, najwyższej ligi dębickiego podokręgu, Lechia Sędziszów Młp., która przed swymi kibicami nie straciła nawet punktu, podejmuje Akademię Piłkarską Piłkarskie Nadzieje Mielec.

Do Olchowej, na mecz z tamtejszą Olchovią przyjeżdża Chemik Pustków. Olchowianie chcą wreszcie ograć “Chemicznych”, co im się we wcześniejszych czterech dotychczasowych bojach w dębickiej okręgówce nie udawało.

Victoria Ocieka, która na wyjeździe ugrała dotychczas tylko punkt, kończy pierwszą część sezonu 2019/20 w gościach, z Czarnovią Czarna.

W klasie A, w ostatniej przed zimową przerwą kolejce, w derbach gminy Sędziszów Młp., będący na czele stawki Piast Wolica Piaskowa podejmuje Borkovię Borek Wielki. Ciekawie winno być w spotkaniu LZS Mała z Płomieniem Zagorzyce. To mecz drużyn czołówki.

Przerwę w ligowych zmaganiach mają siatkarze II ligi, Błękitnych Ropczyce i Extrans Sędziszów Młp. Zagrają w gościach siatkarki, Marby Sędziszów Młp. rywalizujący w 1 lidze wojewódzkiej. Jest faworytem pojedynku z Feniksem Radymno, gdzie mają go zagrzewać do boju wierni kibice.

Debiutujący w ligowych bojach tenisiści stołowi KTS Zagorzyce, w “dziewiczym” pojedynku walczyć będą w gościach z UKS II Kępa Dębica.

Sportowych emocji w świąteczny weekend listopada 2019 życzy RSsport.pl

Rozstrzygnięcia gier w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wieści TUTAJ!