Piłkarze Lechii mistrzem jesieni 2019. Piast zwycięski w meczu kolejki z Płomieniem. Echa weekendu – 2, 3 listopada 2019

Piłkarze Lechii Sędziszów Młp. na kolejkę przed końcem zostali mistrzem jesieni 2019 w klasie okręgowej Dębica. 

Na szczeblu wojewódzkiej ligi, piłkarze Błękitnych Ropczyce w przedostatniej ligowej grze pierwszej części sezonu 2019/20 jako gospodarze musieli się sporo namęczyć by zwyciężyć ostatni w tabeli Start Pruchnik.

W lidze okręgowej Dębica, na półmetku rozgrywek 2019/20 nikt już nie doścignie Lechii Sędziszów Młp., który w meczu na szczycie tej ligi okazali się lepsi od ekipy Kamieniarza Golemki.

Olchovia Olchowa strzeliła aż 4 gole w gościach i pokonała Spartę Chorzelów. Victoria Ocieka straciła gola w doliczonym czasie gry, i musiała zadowolić się remisem w spotkaniu z LKS Głowaczowa.

W klasie A Dębica, w 14 serii gier tej ligi, mistrz jesieni 2019, Piast Wolica Piaskowa w pojedynku na ligowym szczycie, w derbach gminy Sędziszów Młp. ograł na wyjeździe Płomień Zagorzyce. Trzy razy do bramki zespołu z Zagorzyc, “gasząc” Płomień, trafił Rafał Długosz.

Zakończyły ligowe boje jesieni 2019 zespoły klasy B grupy I, Podokręgu Dębica. Rywalizuje na tym szczeblu 7 drużyn z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Najwyższą lokatę w połowie tej rywalizacji zajęła Olimpia Nockowa, która uplasowała się na 2 miejscu.

Drużyna siatkarek sędziszowskiej Marby w zaległym spotkaniu 2 kolejki 1 Podkarpackiej 1 Ligi Siatkówki Kobiet, gościła zespół Lubczy Racławówka. Wygrała z teamem z gminy Boguchwała, i jest na czele tej ligi.

Zwycięstwo z Spartakusem Kolbuszowa, i porażka z KU Sanex AZS IV Politechnika Rzeszów, to bilans dwu spotkań stoczonych z końcem października i początkiem listopada, przez czwartoligowych tenisistów stołowych UKS Niedźwiada Dolna.

W lidze piątoligowego szczebla pingpongistów, ATS II Bingo Ropczyce mocno “zbiło” Kępę III Dębica.

Rozstrzygnięcia gier w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wiadomości TUTAJ!