Gola strzelili przed końcem meczu i ograli w gościach Polonię Przemyśl. Echa weekendu – 17, 18 sierpnia 2019

O wynikach zawodów  z weekendu 18, 19 sierpnia 2019. Wiele emocji było, na piłkarskich arenach. W Sędziszowie Młp., odbyły się cykliczne zawody tenisowe. 

Piłkarze czwartoligowych Błękitnych Ropczyce z wyjazdowego meczu 3 kolejki sezonu 2019/20 z Polonią Przemyśl, wrócili z kompletem punktów. Gola dającego wygraną w 90 minucie spotkania z rzutu wolnego zdobył, najlepszy strzelec teamu prezesa Przemysława Kuliga, Mariusz Wiktor.

W klasie okręgowej także odbywała się trzecia seria gier. Tryumfy odniosły Lechia Sędziszów Młp. pokonując Radomyślankę Radomyśl Wielki  i Olchovia Olchowa zwyciężając Koronę Majdan Królewski. TUTAJ o meczu Olchowian. Nie wiodło się Victorii Ocieka, która wysoko przegrała z imienniczką z Czermina.

Na A klasowych arenach mocnych brak na LKS Łopuchowa i Strażaka Lubzina, w trzech ligowych meczach, które za nimi są niepokonani.

Wychowanek Lechii Sędziszów Młp., Przemysław Pyrdek zmienił piłkarskie ekipy. Dwa sezony grać będzie w Siarce Tarnobrzeg.

Kolejny raz na sędziszowskich kortach rywalizowali tenisiści.

Więcej o tych wydarzeniach w relacjach. Wyniki piłkarskich gier regionalnych drużyn z IV ligi, klasy okręgowej, klasy A w LIGOWYCH WYNIKACH!

Inne sportowe wieści TUTAJ!