Kasa z piłkarskiego związku dla klubów klasy O, A i B w sezonie 2021/22

Marka Keeza, z akcesoriów kibicowskich, odzieży i sprzętu sportowego, została partnerem piłkarskich rozgrywek klas okręgowych, A i B na Podkarpaciu w sezonie 2021/22. W ramach zawartego z Podkarpackim ZPN porozumienia, kluby otrzymają od wytwórcy sprzętu sportowego vouchrey na jego zakup. 

Kluby zrzeszone w Podkarpackim Związek Piłki Nożnej, poprzez umowę z firmą Tomandex dostaną vouchery na sprzęt sportowy marki Keeza, których wysokość zależy od seniorskiej klasy rozgrywkowej w jakiej rywalizują.

Takowe wsparcie trafi także do futbolowych drużyn z powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Piłkarskie teamy klasy O (Lechia Sędziszów Młp., Płomień Zagorzyce, Pogórze Wielopole Skrz.) dostaną vouchery o wartości 1000 złotych.

Do drużyn klasy A (LKS Łopuchowa, LZS Mała, Kaskada Ostrów Kamionka, Lechia II Sędziszów Młp., Victoria Ocieka, Sokół Krzywa, Olchovia Olchowa) trafią bony 500 złotych.

Ekipy klasy B (Olimpia Nockowa, Borkovia Borek Wielki, Progres Kawęczyn Sędziszowski, Plon Klęczany, Inter Gnojnica, Korona Góra Ropczycka) otrzymają wsparcie w kwocie 300 złotych.

Kluby będą mieć 50 procent zniżki na produkty marki Keeza, której właścicielem jest firma Tomadex z Aleksandrowa Łódzkiego. Sponsoruje ona dotychczas 13 wojewódzkich związków piłkarskich w Polsce pomagając klubom od IV ligi, do najniższych klas rozgrywkowych.

Inne wiadomości ze sportowych aren Rzeszowszczyzny, powiatu ropczycko-sędziszowskiego TUTAJ!