Sumocy z Gnojnicy Woli i Lubziny na podium MMP. Echa weekendu – 10, 11 sierpnia 2019

Rozstrzygnięcia zawodów  z weekendu 10, 11 sierpnia 2019. Medale międzynarodowych mistrzostw kraju seniorów zdobyli sumocy z Gnojnicy Woli i Lubziny.

Atleci LUKS Syreny Gnojnica Wola i LUKS Lubzina w Krotoszynie stając na podium MMP 2019 potwierdzili, że należą do krajowej czołówki w japońskiej sztuce walki.

W Zagorzycach fani wyścigów samochodowych mogli podziwiać uczestników 28 Rajdu Rzeszowskiego. Były tam Odcinki Specjalne.

W drugi weekend sierpnia w regionie rozpoczęły się ligowe zmagania piłkarzy w sezonie 2019/20. Powiat ropczycko-sędziszowski reprezentuje 20 drużyn seniorów.

Porażki na starcie 5 z rzędu sezonu w wojewódzkiej lidze doznali piłkarze Błękitnych Ropczyce. Ulegli w gościach KS Wiązownica.

O piłkarskich derbach powiatu w klasie okręgowej Dębica, w których Olchovia Olchowa ograła Lechię Sędziszów Młp. przeczytasz TUTAJ! Zwycięstwem na Chemikiem Pustków rozpoczął drugi sezon gier w najwyższej lidze Podokręgu Dębica zespół Victorii Ocieka.

Aż 7 goli padło w pojedynku beniaminka klasy A Piasta Wolica Piaskowa, który w derbach powiatu pokonał LZS Mała.

Więcej o tych wydarzeniach w relacjach. Wyniki piłkarskich gier regionalnych drużyn z IV ligi, klasy okręgowej, klasy A w LIGOWYCH WYNIKACH!