8 rok z rzędu z drużyną Heiro Rzeszów w I lidze

Rozpoczęty 2020 rok to ósmy z rzędu rok, w którym na pierwszoligowym szczeblu futsalowym nieprzerwanie rywalizuje zespół Heiro Rzeszów. Spikerem ligowych i pucharowych zmagań najlepszej podkarpackiej drużyny futsalu, od lat, jest entuzjasta sportu z regionu ropczycko-sędziszowskiego. 

Prowadzącym z spikerskiego stanowiska zawody teamu popularnych “Podkarpackich Dzików” jest mieszkający w gminie Ropczyce, Stanisław Siwiec.

Ten wielki sympatyk sportu, dziennikarz, konferansjer imprez kulturalnych, prezenter zmagań w wielu dyscyplinach sportu, organizator zawodów, czy inicjator sportowych plebiscytów, na spikerskim stanowisku Heiro Rzeszów jest ósmy rok z rzędu.

Stanisław Siwiec, zawody grającego na szczeblu centralnym teamu prezesa Łukasza Krawczyka, prowadził gdy ten walczył o awans do Futsal Ekstraklasy, jak i bronił się przed degradacją na drugoligowy szczebel.

Sprawozdawca Heiro Rzeszów, zapowiadającym sportowe wydarzenia różnych szczebli i różnych dyscyplin, na Podkarpaciu, jak i poza województwem, jest od dwóch dekad lat.

Stanisław Siwiec, jest w  gronie “sportowych podkarpackich zapowiadaczy” z najdłuższym stażem.

Inne sportowe wieści TUTAJ!