Lechia i Olchovia biją rywali. Echa weekendu – 25, 26, 27 października 2019

W ostatni weekend 2019, aura sprzyjała dobiegającym końca piłkarskim zmaganiom rundy jesiennej 2019. Kibice, przy słonecznej pogodzie licznie odwiedzali stadiony, emocjonując się ligowymi bojami.

Czwartoligowy zespół piłkarzy Błękitnych Ropczyce, wygrał na wyjeździe z rezerwami drugoligowej Stali Stalowa Wola. To jego 6 komplet punktów jesienią 2019.

Na okręgowym szczeblu Dębica, lider rozgrywek, drużyna Lechii Sędziszów Młp. rozbiła Spartę Chorzelów.

Olchovia Olchowa nie pozwoliła na wiele, plasującemu się w czołówce tabeli Kamieniarzowi Golemki odnosząc efektowny sukces. Z bagażem pół tuzina bramek wróciła z Mielca, ze spotkania ze Smoczanką, Victoria Ocieka.

W meczu na szczycie klasy A Dębica, lider, Piast Wolica Piaskowa zremisował z Pogórzem Wielopole Skrzyńskie i ma 6 punktów przewagi nad wiceliderem z Zagorzyc. 8 goli zdobyto w derbach gminy Sędziszów Młp., w których wicelider rozgrywek Płomień Zagorzyce zremisował 4-4 z będącą w końcu stawki, Borkovią Borek Wielki.

Emocji nie brakowało w spotkaniu czołówki klasy B, grupy 1 Dębica, w którym Olimpia Nockowa walczyła z Interem Gnojnica. Tam też strzelono 8 bramek. Olimpia wygrywała z Interem na swym stadionie 4-0, by zremisować 4-4.

Żeńska drużyna Interu Gnojnica, zakończyła trzecioligową jesień 2019, porażką w gościach, z Koroną Tuchla. Team z gminy Ropczyce, na półmetku rozgrywek 2019/20 ma tylko 3 punkty i jest na ostatniej pozycji w tabeli.

Siatkarze Extrans Sędziszów Młp., po tie-breaku wygrali w pierwszym wyjeździe w sezonie 2019/20. Pokonali Wisłok Strzyżów. Drużyna Błękitnych Ropczyce, w drugoligowym boju w Jaśle, została pokonana przez tamtejszy MOSiR. W tym sezonie Ropczycanie  ugrali jeszcze nawet seta.

Siatkarki Marby Sędziszów Młp. “w dziewiczym” boju trzecioligowego sezonu 2019/20, po tie-breaku, ograły San II Pajdę Jarosław.

Rozstrzygnięcia ligowych pojedynków w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wieści TUTAJ!