Sport w weekend. Victoria Ocieka gra ligowe i pucharowe derby. Zapowiedź wydarzeń 21, 22 września 2019

Ostatnie dni września 2019 na sportowych arenach w regionie, zapowiadają piłkarsko, z ligowo-pucharowymi grami. 

Piłkarze Błękitnych Ropczyce po zwyciężeniu w połowie września Igloopolu Dębica kolejne ligowe chcą zdobyć w grze z następnym rywalem z powiatu dębickiego. Powalczą o nie w gościach z plasującym się w dolnych rejonach tabeli, Legionem Pilzno.

W klasie okręgowej derby powiatu. Victoria Ocieka podejmuje Olchovię Olchowa. To ich trzeci pojedynek na tym szczeblu. Dotychczasowy bilans, to po jednym zwycięstwie obu zespołów.  Będąca na czele tabeli Lechia Sędziszów Młp. gości Czarnovię Czarna.

W klasie A derby gminy Sędziszów Młp., w których Sokół Krzywa podejmuje Progres Kawęczyn Sędziszowski. Pojedynki między drużynami z powiatu to także starcia Strażaka Lubzina z Pogórzem Wielopole Skrz. i Kaskady Ostrów Kamionka z LZS Mała.

Trzecia, oprócz z regionalnych ekip z Lubziny i Małej, które mają po 18 punktów, i nadają po 7 kolejkach 2019/20 ton rywalizacji w klasie A, Piast Wolica Piaskowa rywalizuje w gościach z LKS Zasów-Mokre.

B-klasowe derby to mecz Interu Gnojnica i Grodu Będziemyśl.

25 września 2019, to środowy termin spotkań II rundy Pucharu Polski 2019/20 w Podokręgach Rzeszów-Dębica, gdzie zagra 4 drużyny. Victoria Ocieka podejmuje Błękitnych Ropczyce, Płomień Zagorzyce przyjmuje czwartoligowy Legion Pilzno, a Lechia Sędziszów Młp. wybiera się w goście do Strumyka Malawa.

Piłkarki Interu Gnojnica rywalizują w gościach z Grodziszczanką Grodzisko. Oba teamy jeszcze w sezonie 2019/20 nie punktowały.

Siatkarze drugoligowych ekip z powiatu, Błękitnych Ropczyce i Extrans Sędziszów Młp. grają towarzyskie zawody turniejowe w Sędziszowie Młp.

Terminy godzinowe wydarzeń w kalendarium!

Rozstrzygnięcia ligowych pojedynków piłkarzy w Ligowe wyniki!

Inne piłkarskie wieści TUTAJ!