Zwolnili go… medialnie, ale jeszcze na krótko pozostał szkoleniowcem trzecioligowca

Ropczycki szkoleniowiec piłkarzy trzecioligowego Texom Sokoła Sieniawa, Łukasz Chmura, o którym mówiło, się że po 6 kolejkach sezonu 2021/22 pożegna się z teamem z powiatu przeworskiego, jeszcze się z nim rozstał. Wygrał z Sieniawianami, pierwszy mecz.

Łukasz Chmura, który trenerem piłkarzy Texom Sokoła Sieniawa został latem 2021, przed 7 kolejka trzecioligowego szczebla podkarpacko-małopolsko-lubelsko-świętokrzyskiego ugrał ze swymi podopiecznymi tylko punkt.

Dowodzona przez trenera ze stolicy powiatu ropczycko-sędziszowskiego ekipa z powiatu przeworskiego w 7 ligowym spotkaniu 2021/22 zwyciężyła 0-1 w gościach, w derbach Okręgu Piłki Nożnej Jarosław team, Wólczanki Wólka Pełkińska, który przed tym meczem po stronie zdobyczy także miał tylko punkt.

W 8 serii gier III ligi grupy IV 2021/22 drużyna Texom Sokoła Sieniawa, powalczy o ligowe punkty z zespołem z Małopolski, drużyną Unii Tarnów.

Jeżeli klub z Przeworszczyzny nie znajdzie nowego szkoleniowca, to w meczu z Tarnowianami będzie nadal “kierowany z trenerskiego stołka” przez Łukasza Chmurę.

Foto: Archiwum Ł. Chmura