Zimy 2021 sparingi Grodu Będziemyśl

Piłkarze B-klasowego Grodu Będziemyśl, styczniem 2021, rozpoczynają przygotowania do gier rundy rewanżowej sezonu 2020/21. Zespół z sędziszowskiej gminy w ich ramach zagra mecze sparingowe  z drużynami z trzech szczebli rozgrywek.

Sparingpartnerami Grodu Będziemyśl w planowanych na styczeń, luty i marzec 2021 pojedynkach kontrolnych będą ekipy powiatu ropczycko-sędziszowskiego i powiatu rzeszowskiego.

Przeciwnicy Będziemyślan to seniorskie teamy Olchovii Olchowa (klasa okręgowa), Pogórza Wielopole Skrzyńskie, Sokoła Krzywa, Kaskady Ostrów Kamionka, Strażaka Lubzina (klasa A), Interu Gnojnica, Noverry Głogów Młp., (klasa B), jak i zespół młodzieżowy Błękitnych Ropczyce (klasa regionalna).

Drużyna trenera Pawła Jaska, po pierwszej części sezonu 2020/21 jest na przedostatnim miejscu w tabeli najniższego szczebla piłkarskich rozgrywek, jakim jest na Podkarpaciu, klasa B.

Gród Będziemyśl w 12 spotkaniach klasy B Podokręgu Dębica, zdobył 4 punkty, w 1 zwycięskim i 1 zremisowanym pojedynku.

To najniższa lokata z piłkarskich drużyn seniorskich powiatu ropczycko-sędziszowskiego, rywalizujących w ligowych rozgrywkach 2020/21.

Inne wiadomości z piłkarskich aren znajdziesz TUTAJ!

Foto: Gród Będziemyśl