Z WIZYTĄ… na piłkarskim meczu drużyn z Olchowej i Wiewiórki. Zwycięstwo faworyta/zdjęcia

W ostatniej ligowej serii gier września 2019 w piłkarskiej klasie okręgowej Dębica, Olchovia Olchowa zwyciężyła LKS Wiewiórka. Bramki zdobywano w pierwszej połowie.

Drużyna Olchovii Olchowa była faworytem pojedynku z plasującym się na końcu najwyższej ligi dębickiego podokręgu, zespołem LKS Wiewiórka.

I z tej roli się wywiązała, tryumfując raz czwarty w ligowym pojedynku jesieni 2019.

Pierwsza połowa należała do Olchowian. Po zmianie stron gra się wyrównała, ale żadna z drużyn nie potrafiła umieść piłki w bramce przeciwnika.

9 kolejka klasy okręgowej Dębica (29.9.2019), Olchovia Olchowa – LKS Wiewiórka 2-0 (2-0)

Bramki: 1-0 Urbaniak (20), 2-0 Zapał (33).

Olchovia: Kyciński – Ziobro, Wojdon, Kozicki, Franczyk, Zapał (67 ‘Czerniak), Stanek (57′ Gruszka), Khoptovyi, Zawiślak (82’ Dryja), Urbaniak, Chudyba. Trener: Bartosz Kozicki.

LKS Wiewiórka: J.Białogłowicz – B.Białogłowicz, Pisarek, Rzeźnik, Kloc, M.Czerwiec, Grdeń, K.Kaczor, D.Kaczor, Sujdak (75 S.Kaczor), Szuba. Trener: Paweł Zydroń.

Sędziował: Sylwester Rolek z Tarnobrzega.