Przegrał sparing 11-0 i… go nie chcą

Rafał Twardowski, piłkarz i trener z Sędziszowa Młp., po blisko dwu latach nie jest już grającym szkoleniowcem zespołu klasy okręgowej Rzeszów, Bratka Bratkowice.  Dowodzić  piłkarską ekipą z powiatu rzeszowskiego przestał w czerwcu 2020.

Rafał “Twardy” Twardowski po przegranej Bratka Bratkowice, 11-0 w grze kontrolnej w połowie czerwca 2020, z czwartoligowym Wisłokiem Wiśniowa, został zwolniony z szkoleniowej posady.

Bratkowiczanie pod wodzą sędziszowskiego piłkarza, trenera, o ligowe punkty w najwyższej lidze rzeszowskiego podokręgu walczyli od września 2018 roku.

Rafał Twardowski to niegdysiejszy zawodnik, szkoleniowiec Lechii Sędziszów Młp., Błękitnych Ropczyce, LKS Trzebownisko, LKS Jodłowa, Pogórze Wielopole Skrzyńskie, Progresu Kawęczyn Sędziszowski, Trzcianki Trzciana, który poprzednio z Bratkiem Bratkowice… rozstawał się w grudniu 2019, by szybko do niego powrócić.

Czy w połowie roku 2020, znów będzie to kolejna piłkarska “separacja”, czy już “rozwód” Rafała Twardowskiego z klubem z gminy Świlcza? Czas pokaże!

Inne piłkarskie wiadomości TUTAJ!

Foto: Archiwum R.Twardowski