Ten pierwszy raz w Fortuna 1 lidze wychowanka Lechii Sędziszów Młp. Drugi piłkarz z powiatu zagrał na szczeblu centralnym 2020/21

Szymon Feret, napastnik pierwszoligowego teamu piłkarskiego Apklan Resovii Rzeszów, to drugi w sezonie zawodnik z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w sezonie 2020/21 zagrał na szczeblu centralnym. 

21-letni Szymon Feret, wychowanek Lechii Sędziszów Młp. jeszcze w wieku juniorskim trafił do zespołu ze stolicy Podkarpacia.

29 sierpnia 2020, uzdolniony piłkarz zagrał swój pionierski mecz na pierwszoligowym szczeblu. Apklan Resovią Rzeszów,  pokonała 0-3 w gościach Puszczę Niepołomice.

Szymon Feret, to drugi piłkarz z powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w sezonie 2020/21 wystąpił na szczeblu centralnym.

Pierwszym z regionu, był Łukasz Trałka, zaczynający swą sportową przygodę w Górce i Błękitnych Ropczyce, zawodnik Warty Poznań.

“Trała” 23 sierpnia 2020 zagrał w pionierskim spotkaniu beniaminka PKO BP Ekstraklasy, Warty Poznań, w którym uległa ona 0-1 Lechii Gdańsk.

Inne piłkarskie wieści przeczytasz TUTAJ!