Sztangiści Lechii zaczęli sezon 2021

Zespół drugoligowych sztangistów LKS PZL Lechii Sędziszów Młp. 6 marca, rozpoczął zmagania Drużynowych Mistrzostw Polski 2021 w podnoszeniu ciężarów. Podopieczni trenera Mateusza Błachowicza byli gospodarzami ligowych zawodów.

Ciężarowcy LKS PZL Lechii Sędziszów Młp. w I rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski na swym pomoście, wywalczyli 1472, 2 punkty, zajmując 2 miejsce za Zniczem Biłgoraj 1571, 8 pkt.

Startowało trzy teamy. Na trzeciej pozycji była Opocznianka Opoczno zdobywając 1229, 7 pkt. Najlepszy wynik wśród mężczyzn w punktacji Sinclaira w sędziszowskich zawodach miał Patryk Barański, ciężarowiec gospodarzy.

Prócz niego sędziszowski team reprezentowali: Magdalena Pasko, Łukasz Zajdel, Patryk Dulak, Michał Korczak, Paweł Moskal.

LKS PZL Lechia Sędziszów Młp. po pionierskiej serii DMP 2021 jest na 7 pozycji w gronie dziesięciu drugoligowców. W tabeli przewodzi drużyna z województwa kujawsko-pomorskiego, Tarpan Mrocza, która zgromadziła 1797, 2 punktów.

Najbliższe zawody drużynowych mistrzostw kraju w podnoszeniu ciężarów 2021, które składają się z trzech rund, odbędą się w kwietniu.

Sportowe wiadomości z regionu Rzeszowszczyzny TUTAJ!