W gminie Ropczyce wybrali popularnych sportowców. Echa weekendu 31 stycznia – 2 luty 2020

W ostatni dzień stycznia 2020 poznaliśmy laureatów plebiscytu “Najpopularniejsi w Ropczyckim Sporcie 2019”. Kibice siatkówki z regionu emocjonowali się zaciętymi bojami drugoligowych drużyn męskich z Sędziszowa Młp. i Ropczyc.

Wybory “Najpopularniejsi w Ropczyckim Sporcie” to cykliczna impreza. Edycja 2019 to już 14 spotkanie sportowców i działaczy  przeprowadzone z inicjatywy Samorządu oraz Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji.  Laureatów wybierano w kliku kategoriach.

Tie-brak był potrzebny do rozstrzygnięcia drugoligowych spotkań siatkarzy Extrans Sędziszów Młp. i Błękitnych Ropczyce w 13, przedostatniej, serii gier rundy zasadniczej sezonu 2019/20.

Sędziszowianie po pasjonującym pojedynku ulegli pretendującemu do pierwszoligowego awansu zespołowi Avii Świdnik. Ropczycanie byli lepsi od rywala z nieodległego Niebylca.

Pewny tryumf na zamykającym tabelę wojewódzkiej ligi Feniksem Radymno, odniosły siatkarski Marby Sędziszów Młp.

W Zawierciu, na Śląsku, w Mistrzostwach Polski Oldbojów walczyli byli piłkarze Lechii Sędziszów Młp. Reprezentowali Polonię Rzeszów. Tym razem zespołowi “Starszych Chłopców” ze stolicy Podkarpacia, dane udało się zająć medalowej lokaty, jak tak bywało w krajowym czempionacie już wiele razy.

Powiatowe teamy piłkarzy grały boje sparingowe.

Czwartoligowa drużyna tenisistów stołowych, UKS Niedźwiada Dolna zwyciężyła w wyjazdowym pojedynku z ATS  Maluszkowo Tyczyn.

Wyniki ligowych gier w LIGOWE WYNIKI!

Inne sportowe wieści TUTAJ!