Sport w weekend – zapowiedź wydarzeń 24, 25 sierpnia 2019. Zaczynają grać w B-klasie. Błękitnych mecze z Jarosławiem i Targowiskami

W weekend 24, 25 sierpnia 2019 do ligowych gier sezonu 2019/20 przystępują powiatowe zespoły seniorskie klasy B, których jest siedem. Emocji nie braknie z pewnością w zmaganiach regionalnych drużyn z wyższych szczebli.

Piłkarze Błękitnych Ropczyce w 4 kolejce IV ligi podkarpackiej podejmują JKS Jarosław. Oba zespoły w trzech seriach wojewódzkiej ligi, które za nimi wygrały po 2 razy.

Po meczu z Jarosławianami ropczycką drużynę czeka w tygodniu, w środę 28 sierpnia 2019, wyjazdowy pojedynek 5 serii wojewódzkiej ligi z beniaminkiem Partyzantem Targowiska.

W klasie okręgowej w wyjazdowe boje udają się zespoły Lechii Sędziszów Młp. i Olchovii Olchowa. Sędziszowianie zagrają w Majdanie Królewskim z Koroną, Olchowianie w Woli Chorzelowskiej w tamtejszym Kolorado. Victoria Ocieka jest zaś gospodarzem i faworytem spotkania z beniaminkiem, Strzelcem Frysztak.

W klasie A mecze derby powiatu boje Kaskady Ostrów Kamionki z Progresem Kawęczyn Sędziszowski i LKS Łopuchowa Łączki Kucharskie z Płomieniem Zagorzyce.

Pionierską grę po długich latach w klasie B stoczy reaktywowana Lechia II Sędziszów Młp. Na starcie sezonu 2019/20 podejmuje w derbach gminy Gród Będziemyśl.

Terminy godzinowe wydarzeń w kalendarium!

Rozstrzygnięcia ligowych pojedynków piłkarzy w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wieści TUTAJ!