Sport w weekend. Piłkarze Błękitnych po czterech meczach bez zwycięstwa chcą zdobyć komplet punktów. Zapowiedź wydarzeń 14, 15 września 2019.

Piłkarskie ligowe zmagania zespołów zdominują sport w regionie w weekend 14, 15 września 2019.

Czwartoligowy team piłkarzy Błękitnych Ropczyce od czterech spotkań nie zna smaku zwycięstwa. – Czas go sobie przypomnieć mówią ropczyccy kibice –  licząc na wygraną z rywalem zza miedzy, Igloopolem Dębica, o którą łatwo nie będzie.

Okręgowe boje to mecze na swych stadionach Lechii Sędziszów Młp. z LKS Głowaczowa, Olchovii Olchowa z Czarnovią Czarna i pojedynek Victorii Ocieka w gościach z APPN Mielec.

Sędziszowianie i Olchowianie jako gospodarze ligowych punktów w sezonie 2019/20 jeszcze nie stracili. Zespół z Ocieki jeszcze na wyjeździe nie wygrał.

W klasie A derby powiatu to mecze Progresu Kawęczyn Sędziszowski – Strażak Lubzina, Piast Wolica Piaskowa – Kaskada Ostrów Kamionka, Sokół Krzywa – Borkovia Borek Wielki.  Na B-klasowych arenach w regionalnych spektaklach powalczą Gród Będziemyśl z Koroną Góra Ropczycka i Plon Klęczany z Lechią II Sędziszów Młp.

Piłkarki Interu Gnojnica o pionierski ligowy tryumf w sezonie 2019/20 powalczą z Sanovią Lesko.

Terminy godzinowe wydarzeń w kalendarium!

Rozstrzygnięcia ligowych pojedynków piłkarzy w Ligowe wyniki!

Inne futbolowe wiadomości TUTAJ!