Sport w weekend. Siatkarska końcówka części zasadniczej i mistrzowski bal

Czas weekendu połowy lutego 2020, to końcowe gry części zasadniczej siatkarskiego sezonu 2019/20. W Wielopolu Skrzyńskim cykliczny Bal Mistrzów Sportu. Na piłkarskich arenach regionalne teamy grają zimowe sparingi.

W II lidze siatkarzy ostatnie mecz rundy zasadniczej stoczą 15 lutego 2020 siatkarze Błękitnych Ropczyce i Extrans Sędziszów Młp. Ropczycanie, którzy w play-off walczyć będą o miejsca 5-8 podejmują Karpaty Krosno, a Sędziszowianie grający play-off 1-4 w gościach z rywalizują Neobusem Niebylec.

Siatkarki Marby Sędziszów Młp.  w połowie lutego podejmują MKS Łańcut. Gdy ugrają punkt najpewniej będą walczyć w bojach o II ligę.

W Wielopolu Skrzyńskim tradycyjny gminny Bal Mistrzów Sportu. To już 39 jego edycja.

Przygotowujący się do ligowej wiosny 2020, piłkarze w trzeci weekend lutego 2020 stoczą kolejne zimowe boje kontrolne.