Sport w weekend. Lider wojewódzkiej ligi piłkarzy w Ropczycach i siatkarskie emocje… nie dla wszystkich – zapowiedź wydarzeń 16, 17 listopada 2019

Siatkarskie, tenisowe mecze ligowe, jak i ostatni tej jesieni ligowy bój piłkarzy będzie można zobaczyć w regionie, w trzeci weekend listopada 2019. Zawody w Ropczycach i Sędziszowie Młp, Zagorzycach  

W trzeci weekend listopada kończą się zmagania piłkarzy wojewódzkiej ligi w rundzie jesiennej 2019. Błękitnych Ropczyce, jedynaka z powiatu ropczycko-sędziszowskiego na tym futbolowych szczeblu rozgrywek, czeka trudne wyzwanie.

Ropczycanie zmierzą się z zgłaszającą trzecioligowe aspiracje, niepokonaną w dotychczasowych 16 kolejkach pierwszej części sezonu 2019/20 w “wojewódzkiej ekstraklasie”, Koroną Rzeszów. To przed ostatnią kolejką jesieni 2019 lider rozgrywek.

Sporo emocji na siatkarskich parkietach. Nie wszyscy chętni będą jednak mogli te mecze jednak zobaczyć, bo rozgrywane są w takich samych godzinach.

Zespół siatkarek Marby Sędziszów Młp., który jest na czele podkarpackiej ligi podejmuje AZS UR Rzeszów o godzinie 17-tej.

W II lidze siatkarzy team Extrans Sędziszów Młp. jest gospodarzem pojedynku z beniaminkiem MOSiR Jasło, rozpoczynającym się o godzinie 17-tej. O tej samej porze zaczną swoje spotkanie siatkarze Błękitnych Ropczyce, którzy goszczą aspirującą do pierwszoligowego awansu Avię Świdnik.

Pionierski ligowy mecz w roli gospodarza stoczą tenisiści stołowi KTS Zagorzyce podejmując w meczu piątoligowego szczebla, Spartakusa II Kolbuszowa Dolna.

W Sędziszowie Młp., o ligowe punkty powalczą sztangiści miejscowej Lechii, w zawodach finału Drużynowych Mistrzostw Polski 2019.

Sumocy klubów z Gnojnicy Woli i Lubziny, powalczą w Siedlcach w Pucharze Polski, kadetów i młodzików.

Rozstrzygnięcia gier w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wiadomości TUTAJ!