Sport w weekend i nie tylko. Łukasz Różański walczy na gali Knockout Boxing Night 15. Derby gminy Sędziszów Młp.

Bokserski bój Łukasza Różańskiego z Czarnej Sędziszowskiej z Arturem Szpilka, na gali KnockOut Boxing Night 15 w Rzeszowie i ligowe pojedynki piłkarskie too wydarzenia, którymi głównie emocjonować będę kibice z regionu ropczycko-sędziszowskiego, w ostatni weekend maja, i pierwszą środę czerwca 2021.

Na gali KnockOut Boxing Night 15 w stolicy Podkarpacia Łukasz Różański walczyć będzie o pas WBC International w nowej kategorii wagowej, bridger.

35-letni okser Stali Rzeszów rodem z gminy Sędziszów Młp., niepokonany dotychczas na zawodowym ringu jest faworytem pojedynku z rywalizującym także w Mieszanych Sztukach Walki, 32-letnim Arturem Szpilką.

Sporo gier na piłkarskich arenach ligowych. Grają regionalni futboliści IV ligi, klasy okręgowej, klas A i B. W najwyższej lidze Podokręgu Dębica, derby gminy Sędziszów Młp. Przed świętem Bożego Ciała, Płomień Zagorzyce podejmuje Piast Wolica Piaskowa.

Piłkarze Błękitnych Ropczyce ogrywając rywala z sąsiedniego powiatu, Sokół Kolbuszowa Dolna zrobią “ważny krok” ku pozostaniu w wojewódzkiej lidze na kolejny sezon 2021/22.

Info o zawodach, ich terminy w kalendarium.

Inne sportowe wieści z regionu Rzeszowszczyzny TUTAJ!