Piłkarze Błękitnych Ropczyce ukarani 4 czerwonymi kartkami w meczu wojewódzkiej ligi

Piłkarze czwartoligowych Błękitnych Ropczyce, dostali aż 4 czerwone kartki w meczu 12 kolejki IV ligi podkarpackiej 2019/20. Rywalizowali wtedy gościach z Karpatami Krosno.

Przegrany 1-0 (0-0) przez Błękitnych Ropczyce w doliczonym czasie, wyjazdowy pojedynek 12 października 2019 z Karpatami Krosno, nie jakimś wielce brutalnym piłkarskim widowiskiem.

Były faule, niesportowe zachowania, przepychanki. Zawody rozstrzygał Damian Kublas z Okręgu Jarosław, pokazując zawodnikom 16 kartek. Ropczycanie otrzymali wszystkie “czerwienie”. Był to pierwszy tryumf Krośnian w czwartoligowym meczu jesieni 2019 w roli gospodarza.

Błękitni z Karpatami zagrali w składzie: Flasza, Orzech, Bartosz Waszczuk, Bartosz Darłak, Kamil Kmiotek, Krystian Majka, Michał Kukla, Sulisz, Maciej Kozicki, Tomasz Kot, Siepierski, Szymon Piwowar, Mariusz Wiktor, Michał Ogrodnik. Trener: Andrzej Szymański.

Żółte kartki otrzymali Grzegorz Flasza, Tomasz Kot, Bartłomiej Darłak, Robert Sulisz, Maciej Kozicki Wiktor, Robert Sulisz z Błękitnych, oraz Nazar Partuta, Mateusz Krawczyk, Łukasz Zych, Karol Knap, Grzegorz Gierlasiński z Karpat.

Czerwonymi kartonikami ukarani zostali zawodnicy ropczyckiego zespołu: Kamil Kmiotek (65 minuta), Robert Sulisz (66 minuta), Maciej Kozicki (85 minuta – dwie żółte ), Tomasz Kot (87 minuta – dwie żółte).