Piłkarska środa w IV lidze i klasie A. Lechia przegrała ten pierwszy raz jako gospodarz. Mała strzeliła 4 gole w gościach, ale punktów nie ugrała!

Ostatnia środa sierpnia 2020, była dla regionalnych drużyn piłkarskich IV ligi podkarpackiej i klasy A Dębica, czasem ligowych gier. Dla czwartoligowców, był to już trzeci środowy ligowy termin sezonu 2020/21. 

Nie zdobyli punktów w 8 kolejce IV ligi podkarpackiej sezonu 2020/21 piłkarze dwu naszych reprezentantów, drużyn Błękitnych Ropczyce i Lechii Sędziszów Młp.

Ropczycanie, wygrywali w gościach z Koroną Rzeszów przez blisko pół godziny. Gole stracili w ostatnich minutach spotkania i doznali 5 porażki w trwających ligowych zmaganiach.

Sędziszowska drużyna ulegając popularnej “Izolacji”, przegrała pierwszy mecz przed swą publicznością, po powrocie, po 11 latach, na areny wojewódzkiej ligi.

Wszystkie rezultaty i tabela IV ligi podkarpackiej sezonu 2020/21 TUTAJ!

W jedynej środowej w rundzie jesiennej 2020, serii gier powiatowych drużyn klasy A, tylko zespół Strażaka Lubzina cieszył się z wygranej.

Zwyciężył we Frysztaku, tamtejszy Strzelec. LZS Mała strzeliła w gościach, w spotkaniu z LKS Nagoszyn, aż 4 gole, ale punktów to nie dało.

Piłkarskie wyniki weekendu 26 sierpnia 2020:

IV Liga Podkarpacka 

Korona Rzeszów – Błękitni Ropczyce 2-1, Lechia Sędziszów Młp. – Izolator Boguchwała 0-1

Klasa A Dębica 

Strzelec Frysztak – Strażak Lubzina 0-3, LKS Nagoszyn – LZS Mała 6-4, LKS Łopuchowa – LKS Łęki Górne 1-2, Borowiec Straszęcin – Olimpia Nockowa 3-2, Borkovia Borek Wlk. – Pogórze Wielopole Skrz. 1-1, Kaskada Kamionka – Paszczyniak Paszczyna 0-0, LKS Zasów-Mokre – Progres Kawęczyn Sędziszowski 4-0, Team Przecław – Sokół Krzywa 3-0

Inne piłkarskie wiadomości przeczytasz TUTAJ!