Z WIZYTĄ… na meczu Olchovia – Strzelec. Olchovia strzeliła raz i zwyciężyła Strzelca/zdjęcia

Piłkarze Olchovii Olchowa w meczu 11 kolejki klasy okręgowej Dębica 2019/20 odnieśli piątą wygraną na tym szczeblu rozgrywek w trwającym sezonie. Olchowianie pokonali beniaminka z Frysztaka. 

Olchowianie, w szóstym ligowym spotkaniu piłkarskiej jesieni 2019 jako gospodarz spotkania w klasie okręgowej Dębica, musieli się sporo natrudzić by sięgnąć po komplet punktów.

Powracający po ośmiu latach do okręgowej ligi team z Frysztaka stoczył w Olchowej, z miejscowymi, zacięty pojedynek. Team z gminy Iwierzyce, grał 20 minut w dziesięciu po ukaraniu przez arbitra czerwoną kartką, Michała Ziobry.

Gospodarze byli trochę solidniejsi w swych poczynaniach od przeciwników, i tryumfowali, w tym stojącym na przeciętnym okręgowym poziomie spotkaniu.

11 kolejka klasy okręgowej Dębica (12.10.2019), Olchovia Olchowa – Strzelec Frysztak 1-0 (1-0)

Bramka: 1-0 Chudyba (60).

Olchovia: Kyciński – Ziobro, Franczyk, Kozicki, Wojdon, Stanek (62′ Urbaniak), Zawiślak (89′ Dryja), Zapał (87′ Gruszka), Branas. Khoptovyi, Chudyba. Trener: Bartosz Kozicki.

Strzelec:  Kowalski – Banek, Pękosz, Sokołowski, Czernicki, Jurczak, Kowalski, Masoń, F.Ogrodnik, K.Ogrodnik, Roman, Winiarski. Trener: Kacper Sokołowski.

Sędziował: Przemysław Gancarz z Krosna.

Żółte kartki: Gruszka, Zapał, Ziobro, Kozicki – Sokołowski.

Czerwona kartka: Ziobro (70 minuta – druga żółta).

Widzów: 80.

Tabela i wyniki klasy okręgowej Dębica 2019/20 TUTAJ!

Foto: A. Górka