Niesportowo na meczu Płomienia Zagorzyce. Sędzia przerwał mecz po naruszeniu nietykalności

Piłkarski mecz klasy okręgowej Dębica 2021/22, z udziałem drużyny Płomienia Zagorzyce został przerwany po naruszeniu nietykalności sędziego zawodów. Było to spotkanie 2 serii gier.

Do ataku na piłkarskiego arbitra Krzysztofa Lipczyńskiego, prowadzącego jako sędzia główny wyjazdową grę drużyny Płomienia Zagorzyce z teamem z powiatu dębickiego, gminy Czarna, LKS Głowaczowa, doszło sobotnim popołudniem 21 sierpnia 2021.

Niesportowe zajście miało miejsce w doliczonym czasie gry, kiedy to zawodnik Zagorzycan naruszył nietykalność prowadzącego zawody arbitra, Krzysztofa Lipczyńskiego, który niegdyś sędziował jako asystent mecze szczebla centralnego.

Arbiter z Kolegium Sędziów w Dębicy, w spotkaniu drużyn z Zagorzyc i Głowaczowej, pokazał 6 czerwonych kartek, z których 4 otrzymali zawodnicy klubu z gminy Sędziszów Młp.

Wynik meczu do czasu jego przerwania był bezbramkowy. Pojedynek został zweryfikowany jako 3-0 dla zespołu LKS Głowaczowa.

Inne wiadomości z piłkarskich boisk z Rzeszowszczyzny, w tym powiatu ropczycko-sędziszowskiego TUTAJ!