Nie będzie sportowej gali powiatu ropczycko-sędziszowskiego za rok 2019

Nie odbędzie się planowana na początek lutego 2020 gala Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego 2019. Powodem, problemy straty finansowe organizatora, czyli powiatowego urzędu, poniesione w wyniku restrukturyzacji Podkarpackiego Banku Spółdzielczego w Sanoku.  

Laureaci 6 edycji Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego mieli zostać ogłoszeni na uroczystej gali 7 lutego 2020.

Najlepszych sportowców w plebiscycie, po odwołaniu powiatowej gali  w Ropczycach, uhonorujemy na okolicznościowej, uroczystej sesji informują w powiatowym urzędzie.

Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego organizowany jest w 5 kategoriach (Sportowiec Roku, Talent Roku, Trener Roku, Działacz Sportowy Roku, Drużyna Roku).

Starostwo Powiatowe w Ropczycach, posiadające bankowe rachunki w Podkarpackim Banku Spółdzielczym Sanok, oddział w Ropczycach, po jego restrukturyzacji przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny straciło 43% swego posiadania.

Finanse samorządu terytorialnego nie są objęte bankową gwarancją.

Inne sportowe wiadomości TUTAJ!