Po Ropczycach, Rzeszowie, Warszawie, Krakowie, Szczecinie, Katowicach, Jastrzębiu Zdroju, Zawierciu zagra w klubie z Kędzierzyna Koźla

Dominik Depowski, który pierwsze siatkarskie nauki pobierał w Błękitnych Ropczyce, lutym 2021 trafił do zespołu ZAKSY Kędzierzyn Koźle. To mistrz kraju, zdobywca Pucharu i Superpucharu 2019.

Liczący 26-lat przyjmujący Dominik Depowski, zaczynający swą sportową przygodę w Błękitnych Ropczyce do końca sezonu 2020/21 reprezentować będzie ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle.

Do ekipy z Opolszczyzny, borykającej się zimą 202, z kłopotami kadrowymi spowodowanymi przez problemy zdrowotne, popularny “Depo” został wypożyczony.

Do teamu ZAKSY Kędzierzyn Koźle przechodzi z Aluron CMC Warta Zawiercie, którego zawodnikiem jest w sezonach 2020/21 i 2021/22.

Zespół trenera Sebastiana Świderskiego czekają w zimowo-wiosennym czasie 2021 liczne gry o czołowe lokaty w PlusLidze, Pucharze Polski i Lidze Mistrzów, w których wychowanek klubu ze stolicy powiatu ropczycko-sędziszowskiego  ma być pomocny.

Dominik Depowski prócz gier w klubach z Ropczyc i Rzeszowa ma za sobą występy w Jastrzębskim Węglu, GKS-ie Katowice, AZS Politechnika Warszawska, AZS AGH Kraków, czy Espadonie Szczecin.

Inne wiadomości z siatkarskich aren TUTAJ!

Foto: Jastrzębski Węgiel