Łukasz Trałka przedłużył umowę z Wartą Poznań, z którą chce walczyć w PKO Ekstraklasie

Piłkarz Warty Poznań, Łułasz Trałka z Ropczyc ma 36 lat, ale nie przeszkadza mu to nadal grać na poziomie szczebla centralnego. Z końcem maja 2020, przedłużył kontrakt z klubem z Wielkopolski.

Łukasz Trałka, który zaczynał swą piłkarską karierę w Górce Ropczyce, Błękitnych Ropczyce i Igloopolu Dębica, przedłużył do czerwca 2021 kontrakt z pierwszoligową Wartą Poznań, która walczy o PKO Ekstraklasę 2020/21.

– Klub skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu, która była zawarta w mojej dotychczasowej umowie. Jestem szczęśliwy z tego powodu, bo dobrze się tu czuję. Ta decyzja pokazuje chyba, że wykonuję dobrą pracęMam nadzieję, że znów zagram w ekstraklasie, tym razem w barwach Warty Poznań – stwierdził popularny “Trała”.

Łukasz Trałka dotychczas grał w 5 klubach polskiej ekstraklasy, na której boiskach wystąpił 371 razy.

– Po rozmowach z Łukaszem zdecydowaliśmy się na przedłużenie kontraktu o kolejny sezon. Przez niespełna rok gry w Warcie Poznań pokazał, że jest ważną częścią zespołu, zarówno na boisku, jak i poza nim. Łukasz Trałka udowodnił, że potrafi grać na bardzo wysokim poziomie i choćby pod względem sportowym jest bardzo dużą wartością dla klubu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że, jako zawodnik z ogromnym doświadczeniem, pełni też w drużynie rolę mentora. Bardzo się cieszymy, że ma w sobie wolę, by grać w piłkę przez kolejny rok i będzie w tę piłkę grał w Warcie Poznań – powiedział  Robert Graf, dyrektor sportowy Warty Poznań.

Inne piłkarskie wieści TUTAJ!