Na Strażaka Lubzina nie ma mocnych. Błękitni z Wisłokiem prawie godzinę walczyli w dziesięciu. Echa weekendu – 31 sierpnia, 1 września 2019

W weekend 31 sierpnia, 1 września 2019 w wielkim upalne ligowe gry toczyli piłkarze regionalnych teamów. Nie przeszkodziło to Strażakowi Lubzina to odnieść piątą wygraną w sezonie 2019/20.

Piłkarze czwartoligowych Błękitnych Ropczyce, w trzecim czwartoligowym ligowym meczu w roli gospodarza nie zdobyli kompletu punktów. Ugrali remis. Przyszło im jednak z Wisłokiem Wiśniowa blisko godzinę grać w dziesięciu.

Po nieco pół godzinie gry czerwoną kartką ukarany został ropczycki napastnik, Mariusz Wiktor. Remis Ropczycan z zespołem z Wiśniowej ich pierwszy nierozstrzygnięty ligowy mecz w sezonie 2019/20.

Na boiskach klasy okręgowej Dębica zespoły Lechii Sędziszów Młp. i Olchovii Olchowa powiększyli swój dorobek o trzy punkty. Sędziszowianie i Olchowianie grali jako gospodarze. Lechia pokonała Kolorado Wola Chorzelowska, a Olchovia ograła Smoczankę Mielec, która dotychczas tylko wygrywała. Victoria Ocieka w gościach nie dała się Sparcie Chorzelów i zdobyła punkt.

Strażak Lubzina 5 raz zwyciężył w klasie A Dębica. Jest samodzielnym liderem z kompletem punktów, wyprzedzając Piast Wolica Piaskowa, Płomień Zagorzyce, LZS Mała, które wygrały po 4 razy.

Olimpia Nockowa to lider klasy B, grupy I w dębickim podokręgu. Nockowianie jako jedyna drużyna tych zmagań po dwu kolejkach mają 6 punktów.

Na starcie sezonu 2019/20 porażki z Resovią II Rzeszów doznały piłkarki Interu Gnojnica.

Przez trzy dni w Rzeszowie o laury mistrzostw kraju juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych, w zawodach organizowanych przez Skoczka Sędziszów Młp. walczyli młodzi adepci królewskiej gry.

Wyniki piłkarskich gier regionalnych drużyn z IV ligi, klasy okręgowej, klasy A i B w LIGOWYCH WYNIKACH!

Inne sportowe wieści TUTAJ!