Korona, Olimpia i Kaskada II wracają do gry. Skład klasy B Dębica 2021/22

Z sezonem 2021/22 o ligowej rywalizacji piłkarskiej wracają trzy zespoły z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. To ekipy z gmin Iwierzyce, Ostrów i Sędziszów Młp. Wystąpią w klasie B Dębica, którą tworzą teamy z powiatów ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego.

W ligowych bojach piłkarskich klasy B Dębica sezonu 2021/22, rozpoczynających się w weekend 21, 22 sierpnia znów będą grać Olimpia Nockowa, Kaskada II Kamionka, Korona Góra Ropczycka.

Korona poprzednio o ligowe punkty walczyła w klasie B Podokręgu Dębica w sezonie 2019/20. Do zmagań minionego sezonu 2020/21 nie przystąpiła. Olimpia wycofała się z ligowych rozgrywek w rundzie wiosennej 2021, z klasy A Dębica. Kaskada II ostatnio w lidze rywalizowała w klasie B grupie I Dębica, w sezonie 2017/18.

W grach klasy B Podokręgu Dębica sezonu 2021/22 walczyć będzie 17 drużyn.

To Gród Będziemyśl, Inter Gnojnica, Korona Góra Ropczycka, Olimpia Nockowa, Kaskada II Kamionka, Plon Klęczany, Borkovia Borek Wielki, Progres Kawęczyn Sędziszowski, Strażak Lubzina, KS Bystrzyca, LKS Brzeźnica, Dąbrówka Stara Jastrząbka – Róża, LKS Straszęcin, Chemik II Pustków, Baszta Zawada, Dąb Żdżary, Orły Borowa.

Inne wieści z piłkarskich aren regionu ropczycko-sędziszowskiego TUTAJ!