Koniec piłkarskiego sezonu 2019/20 w IV lidze, klasach O, A, B, ligach młodzieżowych. Koronawirus wygrał

Piłkarskie teamy z regionu ropczycko-sędziszowskiego, tak jak zespoły we wszystkich klasach rozgrywkowych w Polsce, od IV ligi do najniższych szczebli, jak i ekipy młodzieżowe, zakończyły… w maju 2020 ligowy sezon 2019/20. Powodem przedwczesnego końca sezonu pandemia koronawirusa. Zespoły z czołowych miejsc mają awansować. Nie będzie degradacji.

O zakończeniu ligowej rywalizacji 2019/20 z powodu zagrożenia epidemiologicznego zadecydowali prezesi, wszystkich 16 wojewódzkich związków piłkarskich.

7 maja 2020, debatowali oni w Polskim Związku Piłki Nożnej w Warszawie, na losem zmagań niższych lig sezonu 2019/20 i podjęli wspólnie decyzję o ich odwołaniu. Nie będzie też gier drużyn młodzieżowych w ligach prowadzonych przez wojewódzkie związki.

Szczegółowe informacje na temat ostatecznych tabel, oraz nowego kształtu rozgrywek podane zostaną w najbliższym czasie – informuje serwis Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Seniorskie zespoły z regionu ropczycko-sędziszowskiego w sezonie 2019/20, rywalizowały w lidze wojewódzkiej, klasie okręgowej, klasie A  i B . Wszystkie seniorskie i młodzieżowe teamy zakończyły ligowe rozgrywki.

Inne piłkarskie wiadomości TUTAJ!