Grają w drużynach beniaminków. Należeli jesienią 2020 do najskuteczniejszych w klasie O Dębica

W gronie czterech najskuteczniejszych piłkarzy klasy okręgowej Dębica po rundzie jesiennej 2020, jest dwu zawodników drużyn z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Reprezentują oni zespoły beniaminków najwyższego ligowego szczebla Podokręgu Dębica.

Najskuteczniejszym po pierwszej części sezonu 2020/21 w klasie O Dębica, jest zawodnik przodownika rozgrywek na ich półmetku teamu, Czarnych Trześń, Mateusz Dopart. Zdobył 20 bramek.

“Wicekrólów” strzelców “ekstraklasy” Podokręgu Dębica jest dwu. Jednym z nich jest doświadczony napastnik nowicjusza tego szczebla rozgrywek, Piasta Wolica Piaskowa.

To 40-letni Paweł Idzik, zdobywca 18 bramek. Taką samą skutecznością może pochwalić się Paweł Bielański, z LKS Głowaczowa.

15 razy do bramki rywali trafiał, Paweł Chubyda, 23-letni zawodnik Płomienia Zagorzyce, który jest sklasyfikowany na czwartej pozycji w gronie snajperów dębickiej okręgówki jesiennym czasem 2020.

Na okręgowym szczeblu Dębica rywalizuje 18 drużyn, w tym 4 zespoły powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Najskuteczniejszy piłkarz okręgowych klas na Podkarpaciu, których w sezonie 2020/21 jest 5 to Mateusz Świst. Zawodnik występującego w klasie O Jarosław, Czuwaju Przemyśl, 26 pokonywał bramkarzy drużyn rywali.

Inne wiadomości z piłkarskich aren Rzeszowszczyzny TUTAJ!