Siatkarze Błękitnych wreszcie zwycięzcy. Wsparli w walce z chorobą biegając i maszerując. Echa weekendu – 30 listopada, 1 grudnia 2019

W Andrzejkowy weekend 2019 sportowcy z powiatu ropczycko-sędziszowskiego grali o siatkarskie ligowe punkty, były zawody biegowe i podnoszenia ciężarów. 

W II lidze siatkarzy, pierwszy raz w sezonie 2019/20, wygrał zespół Błękitnych Ropczyce pokonując w gościach, po tie-breaku Karpaty Krosno.

Zawodnicy Extrans Sędziszów Młp. trzecie zwycięstwo na drugoligowym szczeblu odnieśli pokonując przed swymi kibicami przeciwnika, ze Strzyżowszczyzny, Neobus Niebylec.

W piątym trzecioligowym pojedynku rozgrywek 2019/20, pierwszej porażki doznały siatkarki Marby Sędziszów Młp., które uległy na wyjeździe MKS Łańcut.

Szachiści Skoczka Sędziszów Młp. awansowali do grona trzecioligowców wśród seniorów. Tydzień wcześniej na ten szczebel ligowy awansowali sędziszowscy juniorzy.

W Ropczycach, aż 600 stanęło na starcie charytatywno-mikołajkowego biegu i marszu dla Zuzi Walz i wsparli walczącą z chorobą dziewczynkę finansową pomocą. W Sędziszowie Młp. były jubileuszowe zmagania sztangistów.

Rozstrzygnięcia gier w Ligowe wyniki!

Inne sportowe wiadomości TUTAJ!