Czwarty sezon w III lidze skończyły w końcu tabeli

Decyzja Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej o zakończeniu piłkarskich rozgrywek w województwie sezonu 2019/20, “dopadła” piłkarki Interu Gnojnica na miejscu w dole tabeli. A może było by inaczej gdyby nie pandemia koronawirusa, która była powodem końca rywalizacji po jednej rundzie.

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, zdecydował w maju 2020 o zakończeniu wszystkich rozgrywek ligowych 2019/20 w województwie, w tym także III ligi kobiet, gdzie rywalizowały Gnojniczanki.

Kolejność w tabeli III ligi pań na Podkarpaciu, została zachowana taka jaka była po meczach rozegranych, przed wstrzymaniem rozgrywek, czyli po rundzie jesiennej 2019, bo runda wiosenna 2020 się nie rozpoczęła.

Piłkarki Interu Gnojnica, w sezonie 2019/20 zajęły miejsce na końcu tabeli 9-drużynowej podkarpackiej ligi, zdobywając 3 punkty (wygrana z GKS Majdan Królewski, który zajął 3 miejsce).

Zespół z gminy Ropczyce w sezonie 2019/20, w seniorskiej III lidze kobiet walczył czwarty raz z rzędu. Był to jego najsłabszy sezon w historii tych gier.

Wyniki i tabela III ligi kobiet 2019/20 TUTAJ!

Inne piłkarskie wiadomości TUTAJ!

Foto: Inter Gnojnica