Błękitni bez punktów w meczu z beniaminkiem w Targowiskach

5 kolejkę IV ligi podkarpackiej seniorów 2019/20 rozgrywano w środę 28 sierpnia. Rywalizujący na tym szczeblu rozgrywek piłkarze Błękitnych Ropczyce, ulegli Partyzantowi Targowiska.

Partyzant Targowiska, beniaminek IV ligi podkarpackiej pokonał 3-1 (0-0) Błękitnych Ropczyce, którzy 40 minut drugiej połowy grali w dziesięciu. Bramkę dla Ropczycan, przy stanie 2-0 dla gospodarzy zdobył, Szymon Majcher.

Był to trzeci wyjazdowy mecz, najwyżej stojącego w hierarchii powiatu ropczycko-sędziszowskiego seniorskiego zespołu w ligowych rozgrywkach 2019/20.

Z trzech meczów w gościach, drużyna trenera Andrzeja Szymańskiego, drugi raz wraca bez punktów.

Najbliższy pojedynek Błękitnych Ropczyce to spotkanie z Wisłokiem Wiśniowa. Termin 31 sierpnia 2019 (sobota – godzina 17).

Tabela i wyniki IV ligi podkarpackiej TUTAJ!