Sztangiści z Sędziszowa Młp. z medalami MP LZS 2020

Młodzi sztangiści  LKS PZL-Lechia Sędziszów Młp., wywalczyli medale Mistrzostw Polski Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe 2020, w kategorii wiekowej U15. Zawody rozegrano w dniach w 20-23 sierpnia w Zamościu.

Na podium zmagań krajowego czempionatu sztangistów U15, stanęła dwójka podopiecznych trenera Mateusza Błachowicza.

Byli to Grzegorz Otok, który zwyciężył w wadze +96 kg, zwyciężył wynikiem 173 kg w dwuboju, i Oskar Szlachta, plasujący się w tej samej kategorii wagowej na 3 pozycji, z rezultatem 130 kg w dwuboju.

W zmaganiach ogólnopolskich mistrzostw LZS w województwie lubelskim, sędziszowski team reprezentowała także Natalia Nowak.

Dźwigając 97 kg w dwuboju wagi 55 kg, zajęła 5 lokatę, wśród piętnastolatków.

Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych 2020 w Zamościu rozgrywano w kategoriach wiekowych U15 i U17.  Startowało blisko 250 zawodniczek i zawodników, w różnych kategoriach wiekowych.

Inne sportowe wieści z regionu Rzeszowszczyzny przeczytasz TUTAJ!