Małgorzata Kot i Szymon Feret = nominacje Podkarpacka Nike 2019

Znani są kandydaci do nagród Podkarpacka Nike 2019. To piłkarskie wyróżnienia przyznawane w 10 kategoriach. W gronie nominowanych 60 nominowanych, jest dwójka przedstawicieli powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Laureaci nagród Podkarpacka Nike 2019 wybrani zostaną w kategoriach Sponsor Roku, Działacz Roku, Samorządowiec Roku, Futsalowy Zawodnik Roku, Odkrycie Roku – Młodzieżowiec Roku, Trener Wychowawca Młodzieży, Trener Roku, Drużyna Roku, Piłkarka Roku, Piłkarz Roku.

W każdej kategorii jest pół tuzina nominowanych. Nominowani do piłkarskich nagród z powiatu ropczycko-sędziszowskiego to Małgorzata Kot wychowanka Interu Gnojnica, zawodniczka pierwszoligowego Sokoła Kolbuszowa Dolna w kategorii Piłkarka Roku, i Szymon Feret, wychowanek Lechii Sędziszów Młp., zawodnik Apklan Resovii Rzeszów, w kategorii Odkrycie Roku – Młodzieżowiec Roku. 

Trójka nominowanych z największą liczbą głosów w każdej z kategorii, będzie uczestniczyć w finałowej gali jaka odbędzie się 14 lutego 2020. Wtedy nastąpi rozstrzygnięcie Podkarpackiej Nike 2019.

O wszystkich nominacjach Podkarpacka Nike 2019 TUTAJ!

Foto: www.podkarpackizpn.pl